Whakapā Mai

Home / Whakapā Mai

Te Rūnanga Nui o Ngā Kura Kaupapa Māori o Aotearoa

Kāinga

PO Box 167
Ōtaki,
Aotearoa

0800 RUNANGA / 0800 786 2642

    Karere ā-waea

    Te Tari Matua

    Hohepa Campbell
    Kaitakawaenga
    kaitakawaenga@nullrunanga.co.nz

    Trish Bevan
    Kaiwhakahaere Tari
    trish@nullrunanga.co.nz
    0800RUNANGA
    0800 786 2642

    Te Tari Tautoko

    Renee Wright
    renee@nullrunanga.co.nz

    Sandy Walker
    sandy@nullrunanga.co.nz

    Mahanga Pihama
    mahanga@nullrunanga.co.nz

    Jessikaa Mareroa
    Kaiāwhina ā-Tari
    jessikaa@nullrunanga.co.nz

    Te Marautanga Te Aho Matua

    Brenda Soutar
    brenda@nullrunanga.co.nz

    Te Kūnenga Purehuroa – Te Aho Tātairangi Kura Pouako

    Anahera Bowen
    anahera@nullrunanga.co.nz

    Ngā Kaihāpai ā-rohe

    Hohepa Campbell
    Te Hiku
    hohepa@nullrunanga.co.nz

    Mahanga Pihama
    Tāmaki Makaurau
    mahanga@nullrunanga.co.nz

    Anahera Bowen
    Te Puku
    anahera@nullrunanga.co.nz

    Sandy Walker
    Te Tai Rāwhiti
    sandy@nullrunanga.co.nz

    Renee Wright
    Te Kāhui Mounga
    renee@nullrunanga.co.nz

    Brenda Soutar
    Te Upoko o te Ika/Te Matau-a-Māui
    brenda@nullrunanga.co.nz

    Renee Wright
    Te Waka
    renee@nullrunanga.co.nz