He Pānui ki ngā whānau 31 o Poutū-te-rangi

Mar 31, 2020 | hōu, Latest

E ngā whānau Kura Kaupapa Māori Aho Matua, tēna koutou katoa.

E ngā whānau Kura Kaupapa Māori Aho Matua, tēnā koutou katoa. 

Tēnā hoki koutou i roto i ngā āhuatanga o te wā. E tangi nei ki a rātou mā kua mene atu ki te pō. Haere atu rā koutou. Āpiti hono tātai hono, ko rātou ki a rātou. Āpiti hono tātai hono, ko tātou e te hunga ora ki a tātou, tēnā tātou katoa.

Tā Tātou Mahi Tahi

Nā te tū āhua o te Urutā Huaketo Karauna-19 (Covid 19), he nui ngā māharahara kua kōrerotia e tēna me tēna. Hei āwhina i ngā whānau, kua whakatauria ngā kaimahi ki te tiaki i ngā rohe TRN kia pai ai tā tātou mahi tahi.

E whai ake nei ko ngā nama whakapā o ngā kaimahi TRN. Mēnā kei te hiahia āwhina tō whānau, tēnā whakapā mai. E tīmata ana TRN ki te whakarite i ā tātou anō ki te mahi tahi.

Te Hiku
Hohepa Campbell hohepa@nullrunanga.co.nz
Tāmaki Makaurau
Mahanga Pihama mahanga@nullrunanga.co.nz
Te Puku
Anahera Bowen anahera@nullrunanga.co.nz
Te Kāhui Mounga
Renee Wright renee@nullrunanga.co.nz
Te Waka
Renee Wright renee@nullrunanga.co.nz
Te Tai Rāwhiti
Sandy Walker sandy@nullrunanga.co.nz
Te Upoko o te Ika
Brenda Soutar brenda@nullrunanga.co.nz

He pātai āu?
Mehemea he pātai rānei, he āwangawanga rānei āu, tēnā whakapā mai; tari@nullrunanga.co.nz

Aroha nui, nā

Hohepa Campbell
Kaitakawaenga/ Chief Executive
kaitakawaenga@nullrunanga.co.nz

Ngā Pānui